تبلیغات
اقدام پژوهی شهرستان مرودشت - پیام معاون محترم آموزش و نوآوری به مناسبت راه اندازی وبلاگ اقدام پژوهی

اقدام پژوهی شهرستان مرودشت
 
فردائی بهتر با پژوهش در آموزش و پرورش

Powered by WebGozar

--- < ----- ----- -----

باسمه تعالی

ضمن تشکر از کارشناس محترم رابط تحقیقات جناب آقای دانشمندی در راه اندازی وبلاگ اقدام پژوهی سایت آموزش و پرورش همانطور که می دانید آینده روشن تعلّق به  کسانی دارد که بهتر می اندیشند و تلاش خود را برای رساندن وضع موجود به وضع مطلوب تداوم می بخشند .

رسیدن به بلندای پیروزی ، نیاز به فکر دارد . آن هم فکر واندیشه ای پویا وپیشرو  که با آفرینش گری پیوند خورده باشد . چنانچه همراه با پیشرفت برنامه ها ، خلاقیت در کار نباشد اندیشه نیز نمی تواند جلوه نماید . باید در درون همه برنامه ها نقش آفرینشگری به گونه ای شفاف حضور خود را اعلام دارد که در این راستا روش تحقیق اقدام پژوهی گامی مؤثر در جهت پیشبرد این اهداف می باشد .

شایسته است که معلمان با پرورش خلاقیت  دانش آموزان وایجاد جو پرسش و پاسخ و نوجویی و نوگرایی در مدرسه ، شیوه های معلم محوری را کاهش داده و به سمت روش های دانش آموز محوری که ضرورت تغییر و تحول نظام آموزش می باشد را فراهم می کنند .

معلمان ما به همراه دانش آموزان باید در مسیر دانش و تحقیق گام بردارند و درونشان همراه با اندیشه های آفرینشگرانه دم ساز شده و خانواده ، جامعه ، مدرسه را با اندیشه های پژوهش گرانه بارور سازند .

 این مهم محقق نخواهد شد مگر با مشارکت همکاران گرامی در طرح اقدام پژوهی و کارگاه های آموزشی،که بحمدا... قدم های اولیه و اساسی برداشته شده تا در نهایت ،زمینه ی  ارتقاء  تعلیم و تربیت دانش آموزان را فراهم نمایند .

ضمنا از معلمان پژوهنده گرامی دعوت به عمل می آید تا در غنی تر کردن مطالب وبلاگ ،واحد تحقیقات را یاری فرمایند.                                                                      

مرتضی چراغی  معاون آموزش و نوآوری                                                 

                                                                                                                                                 ادامه مطلب

طبقه بندی: پیامها، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 11 اردیبهشت 1389 توسط دانشمندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ